• Wpisów: 305
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 13:02
  • Licznik odwiedzin: 18 510 / 1677 dni
 
kuykomanka
 
Wczoraj byłam w empiku i nabyłam takie oto wydanie "Igrzysk Śmierci"
pobrane (8).jpg

Jest to cała trylogia w jednym :3

Sprawa nr 2, 5 sezon MLP! ^-^ *Uwaga spoilery* (chociaż każda szanująca się Pegasister i każdy szanujący się Brony już dawno to widział, ale co tam xD)

Więc: Jakaś podejrzana mapa wyrasta ze środka podłogi w zamku Srajlajt i wskazuje jakieś totalne zadupie. Rozgarnięta księżniczka wraz z jej równie rozgarniętymi przyjaciółkami postanawia się tam wybrać. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że wszyscy mieszkańcy wioski posiadają ten sam znaczek - znak równości. Według skutecznej propagandy przywódczyni owej wioski brak znaczka ma oznaczać, że wszyscy są równi i nikt nie jest od nikogo lepszy. Fluttershy jest oczarowana niezwykłą "gościnnością" mieszkańców wioski, reszta przyjaciółek powoli również zaczyna ufać tubylcom. Jedynie Pinkie (jedyna rozgarnięta, widać, że moja ulubiona postać xD) ma jakieś wątpliwości. Dotyczą one uśmiechów tajemniczych kucyków. [Tę część fabuły pomijam, bo jest do bólu nudna jeśli miałabym ją opisywać] Przyjaciółki postanawiają wybrać się do góry gdzie są ukryte znaczki mieszkańców wioski. Zostają tam napadnięte przez (nie pamiętam imienia) przywódczynię wioski, która kradnie naszym protagonistkom znaczki. (Oczywiście mega rozgarnięte przywódczynie Equestrii w żaden sposób nie reagują na to, że jedna z niewielu (aż czterech) księżniczek jest w niemałych tarapatach, z resztą to typowe dla naszej ukochanej Molestii)

2 odcinek

[Rozpaczają blablabla] Przyjaciółki postanawiają, że Flutt będzie ich szpiegiem, początkowo się nie zgadza jednak ostatecznie daje za wygraną. Podczas swojej misji klacz odrywa, że przywódczyni wioski, która głosi, że znaczki prowadzą do niezgody i nieszczęścia sama zachowała swój. Fluttershy wyjawia jej sekret przy obecności wszystkich kucyków z wioski. Kucyki buntują się przeciwko przywódczyni. Happy end.

Sprawa 3

Właśnie w ten sposób będzie wyglądał mój blog - nawał wpisów, dwa tygodnie pustka i znów nawał wpisów. Powodem jest to, że albo mam milion pomysłów na wpisy albo nie mam ich wcale. Liczę na wyrozumiałość.

Paaa

~Kucykomanka

Piosenka na dziś

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego